Модульные заправки объединились и потребовали единых правил получения лицензий

Ассоциация акцентирует внимание на неоднозначном толковании норм законодательства в сфере лицензирования розничной торговли топливом на местах
16.12.2020
Малі АЗС об'єднуються в рамках Національної Асоціації паливного рітейлу і просять від профільного Комітету Верховної Ради України чітких роз'яснень до закону про регламентацію своєї діяльності.

"Асоціація акцентує увагу на неоднозначному тлумачення норм чинного законодавства в сфері ліцензування роздрібної торгівлі паливом з боку регуляторів на місцях, що в свою чергу створює необгрунтовану перешкоду господарської діяльності і впливає на загальну тінізацію сектора малих АЗС" – сказано на сайті НАПР.

"З метою виправити протиріччя в чинному законодавстві, яке перешкоджає розвитку сектора малих АЗС в Україні і ринку нафтопродуктів, учасники Асоціації просять Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ надати чіткі роз'яснення з ч. 38 ст. 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" – йдеться в прес-релізах організації.

"Такі роз'яснення дозволять створити єдині прозорі правила Ліцензування роздрібної торгівлі паливом для всіх учасників ринку" – підкреслюють учасники НАПР.

Зараз Національна Асоціація Паливного рітейлу об'єднує понад 50 малих АЗС України, які хочуть виправити протиріччя чинного законодавства і захистити свої права.